VITAMMY – Partner kampanii “Polska mówi #aaa!”

Marka VITAMMY została Partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Partnerem kampanii Polska mówi #aaa!”.

Nasza współpraca to nie tylko dzielenie się doświadczeniem, ale przede wszystkim propagowanie wiedzy o właściwej pielęgnacji jamy ustnej u najmłodszych. Wspólnie zobowiązaliśmy się wspierać zdrowy rozwój zębów dzieci. Wybierając VITAMMY, inwestujesz nie tylko w doskonałą jakość szczoteczek sonicznych dla dzieci i dorosłych, ale także wspierasz misję edukacyjną, kształtując nawyki higieniczne dzieci od najmłodszych lat.

VITAMMY to polska marka, działająca od 2013 roku w sektorze health-beuty-tech, której biuro projektowe mieści się w Łodzi. Priorytetem VITAMMY jest polski rynek i polscy konsumenci, których chcemy zarazić miłością do dobrego designu i nowoczesnych produktów dla zdrowia, urody i domu. Szczególną uwagę poświęcamy wiarygodności tego co oferujemy, dlatego jako organizacja mamy wdrożony system zarządzania jakością ISO. Za produktami VITAMMY stoimy My, od 2013 roku poświęcamy ich opracowaniu wiele uwagi.

Obszary naszego działania to:

  1. Strefa oral care – największy wybór szczoteczek sonicznych dla dzieci i młodzieży, szczoteczki soniczne dla dorosłych, irygatory do zębów i akcesoria.
  2. Strefa zdrowia – szeroki wybór ciśnieniomierzy naramiennych i nadgarstkowych, termometrów, masek ochronnych oraz aspiratorów i inhalatorów, które są nieodzowne w walce z przeziębieniem u dzieci i dorosłych.
  3. Strefa masażu – kolekcja pistoletów do masażu dla profesjonalistów, fizjoterapeutów oraz amatorów sportu, a także dla osób borykających się z kontuzjami.
  4. Strefa relaksu – poduszki i koce elektryczne oraz buty rozgrzewające, a także lampy na poczerwień pomagające w walce z bólem oraz polepszające samopoczucie.
  5. Strefa dla domu – oczyszczacze i nawilżacze powietrza, wagi łazienkowe i dietetyczne.
Poleć artykuł:
Pin Share
« »