Wróżka Zębuszka w przedszkolu Miś Uszatek w Krempachach

Kolejne warsztaty edukacyjne w przedszkolu zaznaczyły swoje miejsce na mapie Kampanii. Prywatne Niepubliczne Przedszkole Miś Uszatek w Krempachach odwiedziła bardzo kreatywna Wróżka Zębuszka – Higienistka Maria Mrozowska.

Została zaproszona do grupy dzieci 5 i 6 latków na przeprowadzenie pogadanki na temat prawidłowego mycia zębów 🧼 Podjęła z dziećmi bardzo ważny temat codziennej higieny jamy ustnej🦷Zwróciła uwagę na prawidłową technikę mycia zębów, trzymania szczoteczki, pokazała dzieciom jaka ilość pasty jest wystarczająca.

Zademonstrowała także jak powinni rodzice myć dzieciom zęby!

Higienistka Marysia apeluje: ”Kochani APELUJĘ do Was, drodzy RODZICE myjcie przynajmniej swoim dzieciom zawsze wieczorem osobiście zęby!!! Proszę Was o to, by zminimalizować chorobę próchnicy! Twoje dziecko jest w Twoich rękach! Pamiętajcie o tym. Twórzcie w swoich domach ten rytuał w tym codziennym zabieganym świecie. Dzieci Was potrzebują ❤️ a jeśli w domu dziecko ma myte zęby to już połowa sukcesu! 🤏👌

Kochani to, co dziecko doświadcza teraz, to czego się uczy ,z czym ma kontakt to zawsze coś zostaje w tych małych główkach”

Poleć artykuł:
Pin Share
« »