Udostępnij profil kampanii „Polska mówi #aaa!”

Udostępnij profil kampanii „Polska mówi #aaa!”

Zachęcamy do polubienia oraz udostępnienia oficjalnego profilu kampanii „Polska mówi #aaa”, która jest głównym elementem krajowych obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca) 2019.

Poprzez profil KLIKNIJ TUTAJ komunikowane będą najważniejsze informacje związane z obchodami.

Zachęcamy wszystkich członków oraz Prezesów Oddziałów do udostępniania Wydarzenia oraz lokalnej promocji obchodów np. podczas zebrań naukowo-szkoleniowych.

Zachęcamy również do wpisywania podjętych inicjatyw w ramach obchodów ŚDZJU na interaktywną mapę kampanii  dostępnej na www.polskamowiaaa.pl

Przypominamy, że w 2018 r. w projekt aktywnie włączyły się przedszkola, szkoły, praktyki lekarskie oraz instytucje z całego kraju. Organizatorzy kampanii docierali do społeczeństwa m.in. poprzez spot edukacyjny wyemitowany w TV oraz kampanię ekranową na dworcach PKP w 10 miastach (blisko 100 tysięcy wyświetleń), cykl bezpłatnych badań w mobilnych gabinetach, publikacje na łamach mediów ogólnopolskich  I branżowych, patronaty medialne, kreacje reklamowe, plakaty i ulotki. Ambasadorami kampanii byli m.in. Maciej Musiał i Piotr Rubik. Zwieńczeniem projektu był apel do Premiera RP.

Poleć artykuł:
Pin Share
« »