Świętujemy razem z enel-med stomatologia oraz Listerine!

W tym roku Światowy Dzień Zdrowia jamy ustnej świętujemy przez cały miesiąc marzec!

Ogólnopolska kampania „Polska mówi #aaa!” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego już po raz piąty przypomina rodakom jak ogromną rolę w zdrowiu człowieka odgrywa profilaktyka chorób zębów i dziąseł.

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest już nie tylko obowiązkiem, ale widocznym trendem ostatnich lat. Zdrowy uśmiech zapewnia dobre samopoczucie i wspomaga pewność siebie oraz sprawia, że czujemy się pewniej. Biorąc aktywny udział w tym wydarzeniu przyczyniamy się do wspólnego promowania profilaktyki stomatologicznej, a co za tym idzie, regularnych wizyt u lekarza dentysty. W tegorocznej akcji przez cały miesiąc marzec, każdy może skorzystać z bezpłatnej oceny stanu zdrowia jamy ustnej i profesjonalnego instruktarzu higieny. Projekt realizowany jest przy współpracy z Partnerami obchodów i kampanii, markami enel-med stomatologia i Listerine.

Proces rejestracji na bezpłatne przeglądy odbywa się poprzez formularz na stronie na stronie partnera. Szczegóły na temat kampanii dostępne są tutaj

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, ale w tym roku świętować będziemy go przez cały marzec. Z tej okazji chcemy przypomnieć, że zapobieganie chorobom zębów i dziąseł wcale nie jest trudne. Klucz do sukcesu to właściwa higiena, regularne przeglądy jamy ustnej i profilaktyka domowa.

W tym roku będziemy promować prawidłowe nawyki wspólnie z marką Listerine pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – inicjatora kampanii „Polska mówi aaa”. To ogólnopolska akcja, która inspiruje do dbania o zdrowie już po raz piąty. Profilaktyka stomatologiczna, aby była skuteczna, powinna obejmować:

  • mycie zębów rano, wieczorem i po posiłkach;
  • codzienne nitkowanie przestrzeni między zębami;
  • stosowanie płynów do płukania jamy ustnej;
  • przeglądy stomatologiczne co pół roku;
  • cykliczną fluoryzację i usuwanie kamienia nazębnego.

Powiedz #aaa z enel-med stomatologia i Listerine

Jako partner kampanii „Polska mówi aaa” zapewniamy wszystkim zainteresowanym bezpłatna ocenę stanu zdrowia jamy ustnej wraz z bezpłatnym instruktażem higieny.
Już dziś zapisz się na wizytę, którą odbyć możesz w dniach 1-31.03.2022 r. Po wizycie lekarz dentysta przekaże każdemu pacjentowi próbkę płynu do płukania jamy ustnej Listerine odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom.
W akcji uczestniczy 20 klinik enel-med stomatologia na terenie całej Polski, a każda z nich pracuje w reżimie sanitarnym zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 

Nie zwlekaj – umów już dziś bezpłatny przegląd jamy ustnej wraz z instruktażem higieny w enel-med stomatologia i otrzymaj prezent od Listerine!

Zadzwoń pod numer

 22 147 77 77

lub umów się poprzez formularz poniżej

Regulamin akcji

 

Kliniki biorące udział w akcji

Poleć artykuł:
Pin Share
« »