Łączymy siły ze Światową Federacją Dentystyczną

Rozumiejąc misję, która polega na podnoszeniu jakości ludzkiego życia poprzez dbałość o profilaktykę, zdrowie łączymy siły ze Światową Federacją Dentystyczną (FDI), by kolejny raz uczcić godnie Światowy Dzień  Zdrowia Jamy Ustnej (WOHD).

Pragniemy wspólnie nieść edukację prozdrowotną  i tym samym uświadomić ludziom, jak istotna jest właściwa higiena jamy ustnej. Jama ustna bowiem jest bramą dla całego organizmu. Bez względu na to, czy jesteś dzieckiem czy dorosłym człowiekiem a może seniorem to twoja higiena jamy ustnej ma ogromne znaczenie ogólnego stanu zdrowia.

Z chorobami jamy ustnej zmaga się 3,9 mld ludzi na całym świecie , a nieleczona próchnica zębów dotyka prawie połowy światowej populacji.

Zespół Stomatologii na Manhattanie w Łodzi w pełni pragną przyłączyć się już dziś do przygotowań na 20 marca 2023 kiedy to wspólnie wykrzyknienia Polska mówi #aaa i przekonamy się, że wspólnymi siłami z każdym rokiem wspólnie będziemy móc przełamywać niekorzystne statystyki. Polski pacjent będzie miał mniej ubytków a tym samym braki zębowe nie będą już tak bardzo częste.

Klinika Stomatologia na Manhattanie każdego dnia będzie  Państwa przekonywać jakie korzyści płyną z odpowiedniej higieny i profilaktyki oraz jakie zagrożenia wynikają z ewentualnych zaniedbań.

Poleć artykuł:
Pin Share
« »