Zakończone

Brak ocen
395 Wyświetleń

Podsumowanie wydarzenia

Mar 20
2024

Szczegóły wydarzenia

🦷🌟 Świętuj z nami Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej! 🌟🦷

🎉 Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej obchodzony jest 20 marca od 2007 roku z inicjatywy Światowej Federacji Dentystycznej. To nie tylko okazja do promocji zdrowia, ale także moment refleksji nad znaczeniem pielęgnacji jamy ustnej dla ogólnego zdrowia i samooceny. Dołącz do nas i razem obchodźmy ten dzień w radosnej atmosferze!

Przygotowaliśmy specjalną akcję w ramach “Polska mówi aaa”, która będzie trwała od 20 marca do 30 marca. W tym czasie oferujemy naszym pacjentom szereg promocji i korzyści!

🔍 Darmowe przeglądy i konsultacje stomatologiczne – sprawdź jak wygląda stan Twoich zębów i skorzystaj z porad naszego doświadczonego lekarza Adriana Rybińskiego!

📚 Darmowe instruktaże prawidłowej higieny jamy ustnej – przyjdź na spotkanie prowadzone przez naszą niezastąpioną higienistkę Natalię Kowalską i odkryj tajniki zdrowego, i pięknego uśmiechu!

👶 Darmowe wizyty adaptacyjne dla dzieci – zapewnij swojemu dziecku miłą atmosferę podczas pierwszej wizyty u dentysty i odpowiednią opiekę stomatologiczną od najmłodszych lat!

💼 Pakiety zabiegów higienizacji jamy ustnej w promocyjnej cenie 199zł! – skorzystaj z naszej specjalnej oferty na  zabiegi higienizacji, aby zadbać o swoje uzębienie w profesjonalny sposób!

📅 Przygotujcie się na więcej! W trakcie obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej będziemy regularnie publikować posty z ciekawymi poradami i informacjami na temat dbania o zdrowie jamy ustnej. Bądźcie z nami na bieżąco!

🎁 Spośród osób, które będą z nami świętować i zapiszą się na jedno z proponowanych spotkań z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma upominek z produktami do higieny jamy ustnej! Losowanie odbędzie się 3.04.2024r.

👉 Aby dołączyć do akcji, wystarczy umówić się na jedną z promocyjnych opcji pod numerem telefonu 570867100.

Poleć artykuł:
Pin Share

ul. Dębogórska 95/2, 84-230 Rumia, Polska

570867100

gabinet@bloniedentalstudio.pl

https://www.bloniedentalstudio.pl/

-->