Brak ocen
151 Wyświetleń

Podsumowanie wydarzenia

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy Korczakowski Dzień Dziecka!

Idee patrona naszego Centrum Pediatrycznego towarzyszą nam w codziennej pracy. Z okazji Dnia Dziecka, chcieliśmy szczególnie podkreślić, jak ważne jest każde Dziecko, uważność na jego potrzeby, poświęcany mu czas, a także po prostu zabawa.

Na tereny zielone naszego szpitala zapraszamy pacjentów, ale też mieszkańców Różanki na zabawy z animatorami przy dźwiękach muzyki na żywo! W tym roku finałem obchodów będzie specjalny bieg dla dzieci. Wystartują także duety wózkersów rodzic-dziecko!

W piątek 7 czerwca od 10:00 do 14:00 zaplanowano: zwierzaki robione z balonów, bańki mydlane, malowanie twarzy, czy Szpital Pluszowego Misia (oswajanie dzieci z wizytami u lekarzy). Studenci kierunków medycznych, terapii zajęciowej przygotowali dla świętujących Dzień Dziecka masę zabaw i animacji. Starsi goście będą mogli wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy przygotowanych z myślą o popularnych wakacyjnych zdarzeniach: zachłyśnięciach, zakrztuszeniach, ale także utracie przytomności. Zwieńczeniem świętowania będzie koncert. O aktywność zadbają nasi fizjoterapeuci, którzy przygotowują bieg dla dzieci. Nie możemy się doczekać radosnych finiszów na mecie!

Wydarzenia odbędą się przy Centrum Pediatrycznym im. J. Korczaka na terenie szpitala przy ul. Koszarowej.

Poleć artykuł:
Pin Share

ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław, Polska

+48798729146

awalulik@szpital.wroc.pl

http://www.szpital.wroc.pl

-->