Zakończone

Brak ocen
177 Wyświetleń

Podsumowanie wydarzenia

Warszawa
Mar 01
2021

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 3/1/2021 12:00 AM 3/20/2021 3:00 AM Europe/Paris WIOSENNA PROFILAKTYKA W DENTALOOK STOMATOLOGIA! dentalook rejestracja@dentalook.pl false MM/DD/YYYY

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy do Dentalook Stomatologia w Warszawie!

Dentalook Stomatologia to klinika, w której pacjent i jego dobro, rozumiane przez nas jako zdrowie, spokój i bezpieczeństwo, są zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że kondycja jamy ustnej ma kluczowe znaczenie dla ogólnego dobrostanu człowieka, jego samopoczucia, spełnienia, a w efekcie odczuwania radości i przyjemności z życia.

Wiosna to dobry moment, aby zadbać o siebie i swoich najbliższych. Już 20 marca, jak co roku, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji zapraszamy Państwa na bezpłatne przeglądy stomatologiczne do naszej kliniki.

Nasi specjaliści sprawdzą, czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem Państwa jamy ustnej, omówią ewentualny plan leczenia, a także odpowiedzią, jak prawidłowo dbać o higienę zębów i dziąseł.

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji, należy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu mailowo na adres: rejestracja@dentalook.pl wpisując w tytule “Polska mówi #aaa”. Zachęcamy również do zapisów telefonicznych pod nr +48 574 000 325. W trakcie umawiania wizyty poprosimy również o podanie hasła “Polska mówi #aaa”

Serdecznie zapraszamy!

Poleć artykuł:

Siedmiogrodzka 1/u1, 01-204
Warszawa,
Polska

574000325

http://www.dentalook.pl

-->