Zakończone

Brak ocen
88 Wyświetleń

Podsumowanie wydarzenia

Poznań
Mar 20
2019

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 3/20/2019 8:00 AM 3/20/2019 3:00 PM Europe/Paris Wojsko mówi AAA! Zdrowe zęby to pozytywne samopoczucie- daj się przekonać :) hkrahel alice94@tlen.pl false MM/DD/YYYY

20 marca świętujemy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w naszej przychodni

Przyjdź do nas na bezpłatne badanie stanu zdrowia Twojej jamy ustnej. Czy wiesz, że ubytki próchnicowe stanowią zagrożenie nie tylko dla żywotności Twoich zębów, ale wpływają na zdrowie całego organizmu?  Jest w nich mnóstwo bakterii, które mogą dostawać się do krwi i rozsiewać po całym ciele docierając do każdego narządu.
U nas dowiesz się jak prawidłowo dbać o higienę swojej jamy ustnej tak aby zmniejszyć ryzyko próchnicy! Wbrew pozorom efektywne szczotkowanie jest bardzo trudne. Chcesz przekonać się jak działa szczoteczka elektryczna? U nas będziesz mógł ją przetestować na własnych zębach.
Marzysz o pięknym uśmiechu i prostych zębach? Przyjdź do nas, a opowiemy Tobie o możliwościach leczenia ortodontycznego i protetycznego.
Wojsko mówi aaa! Zdrowe zęby to pozytywne samopoczucie- daj się przekonać 🙂

Akcja profilaktyczna skierowana jest dla osób w każdym wieku. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Dnia 20.03.19r. w godzinach 8:00-15:00 lekarze dentyści z naszej przychodni przeprowadzą bezpłatny przegląd stanu zdrowia Twojej jamy ustnej. Możesz zgłosić się nawet bez wcześniejszej rejestracji.

Poleć artykuł:
0

Szylinga 1, 60-787
Poznań,
Polska

https://wspl.info.pl/strona-glowna/szylinga-informacje-podstawowe/poradnie-specjalistyczne/stomatologia/

-->