Zakończone

Brak ocen
376 Wyświetleń

Galeria

Podsumowanie wydarzenia

Bydgoszcz
Mar 14
2019

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 3/14/2019 9:00 AM 3/20/2019 5:00 PM Europe/Paris Śpiewająco Edukujemy i Diagnozujemy z chórem PRIMO alfa_med klinika@alfa-med.pl false MM/DD/YYYY

W tygodniu poprzedzającym Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w dniach 14 – 20 marca 2019 roku zaplanowaliśmy różne warsztaty edukacyjne i bezpłatne przeglądy oraz zaprosiliśmy:  przedszkolaki do naszego  oddziału  na ul. Chopina , młodzież licealną  na ul. Pestalozziego  oraz dorosłych w Białych Błotach.

W trakcie wizyty na Pestalozziego 7,  w sobotę, 16. marca licealiści I Liceum Ogólnokształcącego  w Bydgoszczy, członkowie chóru szkolnego PRIMO razem z Panią Dyrygent prof. Moniką Wilkiewicz wyśpiewali z nami „Otwórz buzię powiedz aaa#, cała polskamowi #aaa”, aby w radosnej muzycznej formie  zachęcić do dbania o zdrowie i higienę jamy ustnej.  Każdy z Uczestników wyszedł z Alfa- Med po instuktażu higieny jamy ustnej i ze zdiagnozowanym stanem buzi i zębów. Trzeba powiedzieć, że chórzyści mają zęby na piątkę z plusem, gratulujemy, naprawdę piękne Uśmiechy, a co dopiero głosy:)

 

Już w poniedziałek Idziemy  z edukacyjną wizytą do dwóch przedszkoli Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (na ul. Gdańską i Jaworową).  Pani higienistka poprowadzi warsztaty edukacyjne pt. „Dbam o żąbki Swoje Rano i Wieczorem, Cały Rok”, będą konkursy z nagrodami i oczywiście śpiewanie # polskamowiaaa.

Kolejne wydarzenie to spotkanie i pogadanka  naszego lekarza w szkole podstawowej nr 15 na ul. Czerkaskiej z Uczniami  klasy 1b.

 

Poleć artykuł:
1

ul. Pestalozziego 7, 85-095
Bydgoszcz,
Polska

52 341 56 03

http://www.alfa-med.eu

Partnerzy

-->