Zakończone

Brak ocen
416 Wyświetleń

Podsumowanie wydarzenia

OPOLE
Mar 04
2018
2 Speakers
Aldona Bialic specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce i pedodoncji czyli: stomatologii dziecięcej. W klinice zajmuje się dorosłymi Pacjentami, ale to stomatologia dziecięca jest jej największą pasją i wyzwaniem. Każdego Pacjenta otacza należytą opieką. Jej troska o Pacjenta jest na poziomie mistrzowskim. Dzieci ją uwielbiają i to właśnie dzięki niej, dziecięcy strach przed dentystą – znika w mgnieniu oka. Leczenie uśmiechów małych Pacjentów jest jej pasją. Umiejętności, doświadczenie i znakomite podejście do dzieci sprawiają, że jest ekspertem w tej dziedzinie. Empatia i zrozumienie drugiego człowieka pomagają jej w perfekcyjnym wykonywaniu zawodu. Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla najmłodszych Pacjentów, uświadamiając im, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Tajniki wiedzy stomatologicznej zgłębia podczas licznych szkoleń i sympozjów. Śledzi rozwój technologii, która pozwala jej na osiąganie spektakularnych efektów w leczeniu Pacjentów.

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 3/4/2018 9:00 AM 6/29/2018 12:00 PM Europe/Paris Od pierwszego ząbka do matury dr-baron-centrum-stomatologii-estetycznej-w-opolu rejestracja@drbaron.pl false MM/DD/YYYY

Dr Baron® Centrum Stomatologii Estetycznej w Opolu realizuje autorski projekt Dr Baron KIDS, który opiera się na opiece stomatologicznej dziecka w myśl zasady: „od pierwszego ząbka do matury”.

Zapraszamy rodziców, by w momencie pojawienia się pierwszego ząbka przyprowadzili swoją pociechę do gabinetu. Nasi specjaliści przekażą Rodzicom wiedzę z zakresu prawidłowej higieny jamy ustnej maleństwa, wyjaśnią jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów dziecka, kiedy wdrożyć szczoteczkę do zębów, a kiedy po raz pierwszy można użyć pasty do zębów. Lekarze zbadają jamę ustną dziecka według standardu opracowanego autorskiego programu profilaktycznego, który zakłada m.in. to, że rodzice  będą spotykać się cyklicznie z lekarzem prowadzącym po to, by dziecko było objęte troską i profesjonalną opieką stomatologiczną. Umożliwi to wykluczenie próchnicy, szybkie rozpoznanie wad zgryzu i innych chorób i nieprawidłowości w jamie ustnej.

 

Zespól Dr Baron® Centrum Stomatologii Estetycznej zadba o to, by w prawidłowym okresie czasu zęby zostały polakierowane, by regularnie przeprowadzać zabiegi fluoryzacji. W oparciu o najnowszą i rzetelną wiedzę dobierzemy dziecku odpowiednie szczoteczki do zębów, pasty i płukanki. Lekarze będą monitorowali stan higieny jamy ustnej oraz zdrowia zębów. Ponadto każdy chętny rodzic będzie miał możliwość zapoznania się z przygodami Gryzka i Śmieszki, czyli dwoma bobrami, które stały się bohaterami książki edukacyjnej wydanej w 2017 roku, napisanej przez nauczycielkę i stomatolożkę pod ciekawym tytułem Niecodzienne przygody Gryzka i Śmieszki u Wróżki Dentystki.

Aby Rodzice nie czuli się pokrzywdzeni lub odrzuceni – opieką obejmujemy również całe rodziny naszych małych Pacjentów. Szczegółowe badanie stomatologiczne obejmuje układ stomatognatyczny, czyli m.in. błonę śluzową jamy ustnej pod kątem zmian nowotworowych, stan twardych tkanek zębów, ruchomość zębów, stan przyzębia, układ mięśniowy twarzoczaszki, staw skroniowo- żuchwowy, okluzję. Badanie udokumentowane jest zdjęciami przeglądowymi oraz zdjęciami RTG.

Poleć artykuł:
0

Kościuszki 30/2, 45-062
OPOLE,
Polska

774536590

http://www.drbaron.pl

Organizatorzy/Prelegenci


Anna Maria Kowalska-Baron

Dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron to przede wszystkim perfekcyjny specjalista, ale również kreatorka marki Dr Baron® i artystka w dziedzinie stomatologii, która jest jej ogromną pasją i miłością. Leczenie zębów jest dla niej jak tworzenie dzieła sztuki. Wymaga precyzji, znakomitego kunsztu, zdolności manualnych i perfekcji wykonania. Nieustannie poszerza swoje horyzonty i kwalifikacje w sferze stomatologicznej, ale również komunikacyjnej

Aldona Bialic

Troska i miłość do małych Pacjentów

Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=l2kwIAY3000
-->