Zakończone

Brak ocen
683 Wyświetleń

Galeria

Podsumowanie wydarzenia

Feb 20
2019
6 Speakers

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 2/20/2019 8:00 AM 3/20/2019 8:00 PM Europe/Paris Esthetic Dental Clinic mówi #AAA ! BEZPŁATNA KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA JAMY USTNEJ esthetic-dental-clinic stomatologiakontakt@gmail.com false MM/DD/YYYY

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy ustnej zapraszamy do Esthetic Dental Clinic na bezpłatną KOMPLEKSOWĄ DIAGNOSTYKĘ JAMY USTNEJ.

Podczas badania lekarz dentysta dokona oceny i sprawdzi stan każdego Twojego zęba, węzłów chłonnych, oraz błony śluzowej. Zostanie wykonana dokumentacja zdjęciowa. Dowiesz się jaki jest stan zdrowia Twoich dziąseł, kości i zębów.

W naszej klinice wszystkie przekazywane treści przekazywane są w sposób dostępny dla pacjenta, ponieważ większość informacji tłumaczymy wykorzystując tworzone przy Tobie rysunki obrazujące stan zębów. Wszystkie informacje otrzymasz od nas na piśmie. Zostanie Ci również przedstawiony plan leczenia, który pomoże przywrócić stan zdrowia Twojej jamy ustnej.
W celu odpowiedniej profilaktyki antynowotworowej i uzupełnienia bezpłatnej kompleksowej diagnostyki jamy ustnej mile widziane jest aktualne zdjęcie pantomograficzne możliwe do wykonania w naszej placówce w kwocie 50 zł.
Zapisy na kompleksową diagnostykę jamy ustnej będą możliwe po wcześniejszej rejestracji telefonicznej od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 – 20:00 po podaniu hasła:
– ,,Cała Polska mówi #aaa – darmowa kompleksowa diagnostyka jamy ustnej.”
Serdecznie zapraszamy.
#aaa #calapolskamowiaaa #polskamowiaaa #sayAhh #health #oralcavity
Poleć artykuł:
0

Heleny Piskorskiej 15, 87-100
Toruń,
Polska

500 297 966

http://edclinic.pl

Organizatorzy/Prelegenci


Martyna Koźlarek

Menadżer kliniki Esthetic Dental Clinic

Kobierska Bernadeta

Higienistka stomatologiczna w Esthetic Dental Clinic

Łukasz Podlewski

Właściciel, lekarz dentysta w Esthetic Dental Clinic

Anna Skulska

Lekarz dentysta w Esthetic Dental Clinic

Szymon Kaleta

Lekarz dentysta w Esthetic Dental Clinic

Aleksandra Fritzkowska

Higienistka stomatologiczna w Esthetic Dental Clinic
-->