Zakończone

Brak ocen
118 Wyświetleń

Galeria

Podsumowanie wydarzenia

Warszawa
Mar 23
2019
6 Speakers

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 3/23/2019 11:00 AM 3/23/2019 3:00 AM Europe/Paris DentisMED mówi #aaa! dentismed dentismed@dentismed.pl false MM/DD/YYYY

DentisMED mówi #aaa zapraszając Państwa na darmowe przeglądy jamy ustnej

W sobotę (23.03) w godzinach 11.00- 15.00 nasz zespół pomoże Państwu w dobraniu jak najlepszych produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Przeprowadzimy konsultacje oraz edukację w zakresie profilaktyki, fizjoterapii i dietoprofilaktyki jamy ustnej. Podczas trwania wydarzenia można wykonać wizytę adaptacyjną Państwa dziecka. Serdecznie zapraszamy do spotkania z naszymi specjalistami, którzy chętnie poinstruują, jak myć zęby, dbać o higienę, zapobiegać próchnicy i wszelkim chorobom przyzębia.  

Zespół DentisMED
#aaa #calapolskamowiaaa #polskamowiaaa #sayAhh #health #dentist #janakazimierza #warszawa #dentismed
Poleć artykuł:
0

Jana Kazimierza 12, 01-248
Warszawa,
Polska

519 050 500

http://www.dentismed.pl

Organizatorzy/Prelegenci


DR MAŁGORZATA KALBARCZYK

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie – Wydział Stomatologii. W 1998 roku ukończyłam specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuję głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Moją domeną są licówki, korony i mosty. Prywatnie jestem miłośniczką psów i właścicielką cavaliera king charles spaniel. Biegle posługuję się językiem angielskim. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię.

DR PAULA KONACHOWICZ

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie-rok 2016. Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, uczestnicząc w bardzo licznych kursach i szkoleniach. W DentisMED zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawiam czoła naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym, zakrzywionym, zobliterowanym kanałom, skazanym czasem na niepowodzenie. Mam do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do maszynowego udrażniania, opracowywania i wypełniania kanałów. W pracy z Pacjentem jestem dokładna, cierpliwa i delikatna. Zapewniam, że wizyta u endodonty będzie przyjemnością.

DR EWA KAROLAK

W 1995 roku ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. W 2012 roku odbyłam dwuletni cykl szkolenia Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Posiadam specjalizację z chirurgii stomatologicznej z 2000 roku. W DentisMed zajmuję się odbudową utraconych zębów przez moich Pacjentów uwzględniając całą ich sylwetkę i wszelkie schorzenia postawy, które według ostatnich badań mają ścisły związek w tak częstym dziś zjawiskiem jak ścieranie zębów. Dlatego współpracuję z fizjoterapeutą, a moją zawodową zasadą jest postrzeganie Pacjenta jako całośc,i a nie skupianie się tylko na jego jamie ustnej. Moje badanie Pacjenta to żmudne poszukiwanie przyczyny problemów np. ścierania zębów, analiza jego zgryzu często przy użyciu różnych urządzeń, to pytania o styl i tempo życia, o niewinne z pozoru codzienne nawyki, które niszczą nasze zęby, obciążają mięsnie żucia i doprowadzają np. do schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Pacjent dla mnie to znacznie więcej niż jego 32 zęby.

DR PAULINA MAJ

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,który ukończyłam w 2009 roku,zaś w 2017 zakończyłam specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej. W Dentismed zajmuję się również medycyną estetyczną, starając się podejśc do Pacjenta całościowo.Moją pasją jest upiększanie człowieka z podkresleniem jego naturalnego piękna. Uczestniczę aktywnie w wielu sympozjach i kursach.

HIGIENISTA STOMATOLOGICZNY/ASYSTA STOMATOLOGICZNA TOMASZ BENKE

Dypl.hig.stom. Tomasz Benke, jest absolwentem Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej z b.dobrym wynikiem. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne Pacjentów w tym również w lupach, motywuję oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej i prawidłowe odżywianie, ale także pisze artykuły do czasopism stomatologicznych. Jest laureatem II miejsca w konkursie „Higienista Roku 2017”. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych a swoją zdobytą wiedzę przekazuje dalej szkoląc asystenki i higienistki w Polsce. Jego miłe usposobienie, ogromna doza cierpliwości oraz duża wiedza z zakresu profilaktyki stomatologicznej sprawiają, że jest bardzo lubiany i kompetentny. Jak sam mawia – „stomatologia, to moja pasja, moja misja” Jesteśmy przekonani, że w mgnieniu oka zdobędzie zaufanie naszych Pacjentów.

MIRON CHMIELEWSKI

W centrum DentisMED zajmuję się fizjoterapią i masażem. Pracę z pacjentem opieram na rzetelnym wywiadzie i badaniu manualnym narządu ruchu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach i kursach specjalistycznych, a poznane techniki i metody fizjoterapii wykorzystuję w terapii z pacjentem. Jestem dyplomowanym terapeutą Terapii Manualnej Mięśniowo-Szkieletowej wg Praskiej Szkoły Medycyny Manualnej prof. Lewita, która jest metodą badania i leczenia odwracalnych zaburzeń narządu ruchu. Moje zainteresowania to trening siłowy oraz szeroko pojęty nurt wellness.
20/03/2019
187
0
01/05/2019
103
0
01/05/2019
532
0
-->